SMS System Login


انواع محصولات

 


News

منشأ و انواع "سردرد" از نگاه طب سنتی

یک محقق طب سنتی گفت: سردرد یا صداع به ۲۴ دسته مختلف تقسیم می‌شود که از این میان ۴ دسته کلی غلبه صفرا، غلبه دم و غلبه سودا بیش از بقیه موارد میان افراد مشاهده می‌شود.

طب سنتی| با مصرف این نوشیدنی مصفا به جنگ با "کرونا" بروید!

این نوشیدنی مصفا مؤثرترین دارو برای تخفیف علایم عفونت‌های تنفسی فوقانی (فارنژیت، نازوفارنژیت، سینوزیت، لارنژیت، تراکئیت، برونشیت) در مقایسه با دارونما و سایر درمان‌های رایج از جمله آنتی‌بیوتیک است!

توصیه ها و دستورالعمل طب سنتی برای پیشگیری و درمان "آنفلوآنزا"

با توجه به درپیش‌بودن فصل پاییز و احتمال افزایش همزمان ابتلا به "آنفلوآنزا" و کرونا، در این مطلب به ۶ توصیه و دستورالعمل طب سنتی در حوزه پیشگیری از ابتلا به سرما‌خوردگی و آنفلوآنزا اشاره و ۸ دستورالعمل درمانی برای آن ذکر شده است.


Ready SMS

عبارت جستجو:
مردم خواسته دنيا خرده گياهى است خشك و با آلود كه از آن چراگاه دورى‏تان بايد نمود . دل از آن كندن خوشتر تا به آرام رخت در آن گشادن و روزى يك روزه برداشتن پاكيزه‏تر تا ثروت آن را روى هم نهادن . آن كه از آن بسيار برداشت به درويشى محكوم است و آن كه خود را بى نياز انگاشت با آسايش مقرون . آن را كه زيور دنيا خوش نمايد كورى‏اش از پى در آيد . و آن كه خود را شيفته دنيا دارد دنيا درون وى را از اندوه بينبارد اندوه‏ها در دانه دل او رقصان اندوهيش سرگرم كند و اندوهى نگران تا آنگاه كه گلويش بگيرد و در گوشه‏اى بميرد . رگهايش بريده اجلش رسيده نيست كردنش بر خدا آسان و افكندنش در گور به عهده برادران . و همانا مرد با ايمان به جهان به ديده عبرت مى‏نگرد و از آن به اندازه ضرورت مى‏خورد . و در آن سخن دنيا را به گوش ناخشنودى و دشمنى مى‏شنود . اگر گويند مالدار شد ديرى نگذرد كه گويند تهيدست گرديد و اگر به بودنش شاد شوند غمگين گردند كه عمرش به سر رسيد . اين است حال آدميان و آنان را نيامده است روزى كه نوميد شوند در آن . [نهج البلاغه]
Back     Next