SMS System Login


انواع محصولات

 


News

منشأ و انواع "سردرد" از نگاه طب سنتی

یک محقق طب سنتی گفت: سردرد یا صداع به ۲۴ دسته مختلف تقسیم می‌شود که از این میان ۴ دسته کلی غلبه صفرا، غلبه دم و غلبه سودا بیش از بقیه موارد میان افراد مشاهده می‌شود.

طب سنتی| با مصرف این نوشیدنی مصفا به جنگ با "کرونا" بروید!

این نوشیدنی مصفا مؤثرترین دارو برای تخفیف علایم عفونت‌های تنفسی فوقانی (فارنژیت، نازوفارنژیت، سینوزیت، لارنژیت، تراکئیت، برونشیت) در مقایسه با دارونما و سایر درمان‌های رایج از جمله آنتی‌بیوتیک است!

توصیه ها و دستورالعمل طب سنتی برای پیشگیری و درمان "آنفلوآنزا"

با توجه به درپیش‌بودن فصل پاییز و احتمال افزایش همزمان ابتلا به "آنفلوآنزا" و کرونا، در این مطلب به ۶ توصیه و دستورالعمل طب سنتی در حوزه پیشگیری از ابتلا به سرما‌خوردگی و آنفلوآنزا اشاره و ۸ دستورالعمل درمانی برای آن ذکر شده است.


Ready SMS

عبارت جستجو:
در گذشته مرا برادرى بود كه در راه خدا برادريم مى‏نمود . خردى دنيا در ديده‏اش وى را در چشم من بزرگ مى‏داشت و شكم بر او سلطه‏اى نداشت پس آنچه نمى‏يافت آرزو نمى‏كرد و آنچه را مى‏يافت فراوان به كار نمى‏برد . بيشتر روزهايش را خاموش مى‏ماند و اگر سخن مى‏گفت گويندگان را از سخن مى‏ماند و تشنگى پرسندگان را فرو مى‏نشاند . افتاده بود و در ديده‏ها ناتوان و به هنگام كار چون شير بيشه و مار بيابان . تا نزد قاضى نمى‏رفت حجت نمى‏آورد و كسى را كه عذرى داشت . سرزنش نمى‏نمود تا عذرش را مى‏شنود . از درد شكوه نمى‏نمود مگر آنگاه كه بهبود يافته بود . آنچه را مى‏كرد مى‏گفت و بدانچه نمى‏كرد دهان نمى‏گشود . اگر با او جدال مى‏كردند خاموشى مى‏گزيد و اگر در گفتار بر او پيروز مى‏شدند در خاموشى مغلوب نمى‏گرديد . بر آنچه مى‏شنود حريصتر بود تا آنچه گويد و گاهى كه او را دو كار پيش مى‏آمد مى‏نگريست كه كدام به خواهش نفس نزديكتر است تا راه مخالف آن را پويد بر شما باد چنين خصلتها را يافتن و در به دست آوردنش بر يكديگر پيشى گرفتن . و اگر نتوانستيد بدانيد كه اندك را به دست آوردن بهتر تا همه را واگذاردن . [نهج البلاغه]
Back     Next